Doświadczenie i wiedza

Wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku produktów i usług logistycznych jest do Twojej dyspozycji. Z pomocą naszego serwisu dowiesz się więcej o oferowanych przez nas produktach na wynajem, otrzymasz profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniego produktu oraz uzyskasz konkretną ofertę, która dopasowana będzie ściśle do Twojej sytuacji.

Zasięg i możliwości

Sprzedażą i wynajmem produktów logistycznych zajmujemy się od ponad 30 lat. Nasze odziały i magazyny znajdują się w Anglii, Portugalii, Hiszpanii, Francji, Holandii, Belgii, Niemczech, Austrii i Polsce. Nasz międzynarodowy potencjał to ogromne doświadczenie i znajomość niemal wszystkich branż gospodarki ale również umiejętność dopasowania się do Twoich, czasem bardzo nietypowych potrzeb. Nasze duże zapasy produktów oferowanych na wynajem sprostają nawet największym wyzwaniom, a stale powiększana baza produktów pozwala na zaspokojenie potrzeb każdego magazynu czy łańcucha dostaw.

Elastyczność

Nie ma znaczenia czy Twoja firma ma zasięg lokalny czy międzynarodowy, czy potrzebujesz 50 regałów metalowych czy 1500 regałów na opony, czy będziesz je używał przez 2 tygodnie czy przez 8 miesięcy. Jesteśmy na to przygotowani. Złóż zapytanie poprzez naszą stronę albo skontaktuj się z nami telefonicznie, uzyskaj korzystną ofertę, wynajmij produkty i sprostaj wymaganiom Twoich klientów.
Jesteś w dobrych rękach!

Nasza firma - wynajem palet

Wynajem palet