Podwójny regał magazynowy z pełnym blatem lub bez

Podwójny regał magazynowy typu Mobilrack posiada wymiary 1875x1035x310mm i wyposażony jest w pełny drewniany blat. Ten prosty system magazynowania oparty o konstrukcję palety słupkowej pozwala zwiększyć każdą powierzchnię magazynową nawet kilkukrotnie bez kosztownej rozbudowy magazynu. Solidna konstrukcja systemu magazynowego zapewnia bezpieczne składowanie produktów o niestandardowych wymiarach. Po złożeniu regał magazynowy Mobilrack zajmuje bardzo mało miejsca.

Szczegółowe dane techniczne:

Długość (mm) 2025
Szerokość (mm) 1180
Wysokość (mm) 310
Długość wewnętrzna (mm) 1780
Szerokość wewnętrzna (mm) 1060

Galwanizowana konstrukcja umożliwia pracę zarówno wewnątrz magazynu, jak i na zewnątrz,(nawet w warunkach dużej wilgotności) niezależnie od warunków atmosferycznych. Praktyczna budowa umożliwia łatwy załadunek towarów za pomocą wózka widłowego. Regały wyposażone zostały w galwanizowane rury oraz wzmocnione narożniki. Drewniana płyta chroni produkty podczas ich przechowywania i ułatwia ich rozmieszczenie.

Złóż zapytanie


    Korzystając z formularza kontaktowego zgadzasz się z nasza polityką prywatności. Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu wykorzystane zostaną jedynie w celu odpowiedzi na zapytanie.

    Regały metalowe - magazynowe i przemysłowePodwójny regał magazynowy z pełnym dnem