Regały do przechowywania opon

Regał na opony wykonany jest z wysokiej jakości ocynkowanej stali, malowanej według palety RAL. Regały mogą pomieścić obok siebie do 4 opon spiętrzanych w górę. Dzięki składanym ściankom bocznym, złożone regały można sztaplować jeden na drugi w celu zaoszczędzenia miejsca (do 20 sztuk w górę).

Solidna konstrukcja i prowadnice pod wózki widłowe zamontowane wzdłuż dłuższego boku umożliwiają łatwe transportowanie regałów za pomocą wózka widłowego. Dostępne są także odpinane paski, wyjmowane / stałe lub składane ścianki boczne.

Regał na opony - załadowany  

Regał na opony znajduje szerokie zastosowanie w branży motoryzacyjnej jak również logistycznej. Doskonale sprawdzi się w sklepach handlujących oponami jak i w warsztatach oferujących usługę sezonowania opon dla swoich klientów. Regały nadają się do składowania opon różnych rozmiarów od aut osobowych po ciężarowe.

Złóż zapytanie


    Korzystając z formularza kontaktowego zgadzasz się z nasza polityką prywatności. Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu wykorzystane zostaną jedynie w celu odpowiedzi na zapytanie.

    regał na opony - schemat

     

    regał na opony - składane boki